1. XXII Niedziela zwykła roku liturgicznego.
 2. Do środy prosimy o uporządkowanie cmentarza, będą wywożone śmieci.
 3. W czwartek rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. o godz. 8.00.
 4. W tym tygodniu przypada  pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań, w pierwszy piątek nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa w intencji misji, a w sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
 5. Spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego, pierwszym piątkiem i odpustem w środę, czwartek, piątek i sobotę od godz. 17.00.
 6. W pierwszy piątek udamy się do chorych od godz. 13.00.
 7. W niedzielę 4 września będziemy obchodzili uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Pocieszenia – Łososińskie Święto Plonów. O godz. 14.00 uroczysta Msza św. dziękczynna za zbiory. Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.
 8. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali dla pielgrzymujących na Jasną Górę owoce i ciepły posiłek, a także użyczyli transportu, aby te dary dowieść na trasę pielgrzymki.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i ofiary w kopertach.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych.

Nadesłano do ogłoszeń:

 1. Wójt Gminy oraz Centrum Kultury zaprasza na Łososińskie Święto Plonów w przyszłą niedzielę 4 września. Podziękowanie za tegoroczne plony rozpoczniemy uroczystą Mszą św. o godz. 14. Po Mszy św. korowód dożynkowy przejdzie przed Centrum Kultury, gdzie na każdego czeka moc atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie Eleni.  Zapraszamy
 2. Zarząd oraz piłkarze LKS „Łosoś” serdecznie zapraszają na dzisiejszy mecz z LKS „Zagórzany” o godz. 17.30.