1. Jest mi ogromnie miło, że w naszej Parafii gościmy w dzisiejszą niedzielę  tak znakomitych Gości. Witam bardzo serdecznie ks. Sebastiana STAWIEREJA z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej z Poznania. Witam Alumna 4 roku, Wiktora STANKIEWICZA, również z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Cieszymy się obecnością Alumna Mateusza Pajora, który za dwa tygodnie w naszym kościele przyjmie święcenia diakonatu, aby tak jak Jego współbracia z tegoż Towarzystwa być Pasterzem Polaków mieszkających poza granicami kraju. Aby ich wspierać, prowadzić do Boga, aby promować Polskę i Polaków. Na tym ostatnim etapie otaczamy Mateusza naszą szczególnie gorącą modlitwą, a ks. Sebastiana prosimy o przygotowanie nas do tej świętej uroczystości.   
 2. W liturgii Kościoła:
 3. Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, także Dzień Golgoty Wschodu – Dzień Sybiraka. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
 4. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski
 5. W środę św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy Męczenników. O godz. 17 30 Różaniec o prowadzenie którego prosimy Apostolat MARGARETKI. Ofiarujemy ten różaniec w intencji Al. Mateusza i Jego dobrego przygotowania do święceń. O godz. 18 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza Święta w intencjach nowennowych.
 6. W czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
 7. W piątek o godz. 15 00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja do godz. 18 00. Zapraszamy do modlitwy rodziców w intencji swoich dzieci.  
 8. W sobotę św. Ojca Pio, kapłana. O godz. 7 30 wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Łagiewnik, aby przywieźć stamtąd relikwie św. Siostry Faustyny. To bardzo ważne wydarzenie w życiu naszej Parafii. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy. Koszt przejazdu 40 zł. Zapisy w zakrystii.
 9. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Dzień Modlitw o Trzeźwość.
 10. Bardzo dziękuję Alumnowi WSD w Tarnowie, Arkadiuszowi Sopacie za dwutygodniową posługę duszpasterską i katechetyczną w naszej Parafii. Dziękujemy za ubogacenie naszej wspólnoty swoją modlitwą, pracą oraz osobowością.
 11. Bóg Zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na tacę oraz w kopertach, przeznaczone na cele inwestycyjne. Bóg Zapłać.
 12. Zachęcamy do lektury prasy. Jest: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA i  IDZIEMY.   
 13. W ZAKRYSTII  do nabycia Kalendarz Rolników na 2024 r. (cena 29 zł.). Na stolikach kalendarze: Maryjny i Misyjny.
 14. W wieku 81 lat odeszła do wieczności ŚP Janina Słowińska zd. Szewczyk. Bilsko 114. Dobry Jezu a nasz Panie …  Pogrzeb dzisiaj, o godz. 13 30 wprowadzenie. O godz. 14 00 Msza Święta.