1. Niedziela Misyjna i rozpoczęty dzisiaj Tydzień Misyjny dają nam okazję do intensywnego zaangażowania na rzecz tych, którzy jeszcze nie słyszeli Dobrej Nowiny o Zbawicielu. Niedziela Misyjna to możliwość wsparcia duchowego i materialnego tych dzieł, które na terytoriach misyjnych potrzebują naszego gestu miłosierdzia. Dlatego dzisiejsza składka przeznaczona jest na Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary.
 2. Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski przeprowadzamy dzisiaj badanie niedzielnych praktyk religijnych. Liczymy ile osób uczestniczy w Mszach Świętych oraz ile osób przystępuje do Komunii Świętej.
 3. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17 30. W niedzielę o 15 30. We wtorek o prowadzenie różańca prosimy Różę Patronki Misji błog. Marii Teresy Leduchowskiej (Zelatorka Zofia Stach), w środę Różę Misyjną błog. Róży Czackiej (Zelatorka Pani Maria Kania). W czwartek Domowy Kościół.
 4. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16 00 spotkanie na plebanii Grupy Biblijnej. Zapraszamy do zgłębiania tajemnic Pisma Świętego.
 5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
 6. W sobotę święto św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów. Od godz. 7 30 do godz. 9 30 Spowiedź Święta przed Uroczystością Wszystkich Świętych.  
 7. W przyszłą niedzielę będziemy gościli ks. Proboszcza Daniela Pietrykę. Zbierze składkę na budowę nowego kościoła w Parafii Świętej Trójcy w Tarnowie, dla której jesteśmy decyzją Księdza Biskupa Parafią patronacką.  
 8. Biuro Podróży prosi wyjeżdzających do Pragi w dniach 2-3 grudnia br., o dokonanie wpłat (650 zł). Będą przyjmowane w Kancelarii Parafialnej.
 9. Na stolikach z gazetami zostały wyłożone kartki na wypominki (listopadowe, roczne). Bardzo prosimy aby pisać wyraźnie i w mianowniku. Wypominki składamy u księży lub w zakrystii. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów przed Uroczystością Wszystkich Świętych.   
 10. Bóg zapałać za składane ofiary. Dziękuję także Paniom, które dbają aby ciągle były przy ołtarzu żywe kwiaty. Bardzo dziękujemy. Dziękuję także wszystkim nowożeńcom, którzy nie szczędzą środków, aby przy ołtarzu były piękne dekoracje kwiatowe. To też wyraz żywej wiary. Bóg Zapłać.   
 11. Po Mszy Świętej DSM proponuje nam ciasto do niedzielnej kawy. Skorzystajmy. Dzisiaj również każde ciasto jest papieskie!!!
 12. Za tydzień zmiana czasu z letniego na zimowy. Msze Święte według zmienionego czasu.