1. W dzisiejszą niedzielę w całej Polsce obchodzimy Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Cieszymy się, że mamy również w naszej Parafii stypendystów Fundacji.
 2. W miniony piątek swoje święto obchodzili wszyscy nauczyciele, katecheci i wychowawcy. Wszystkim zaangażowanym w dzieło nauczania i wychowania młodego pokolenia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pocieszenia.
 3. Dziękujemy za zaangażowanie w życie naszej parafii (udział w czwartkowym Nabożeństwie Fatimskim, piątkowy wyjazd na rekolekcje filmowe do Nowego Sącza, oraz wczorajszy wyjazd DSM i Mam na pielgrzymkę do Chorzelowa i Sandomierza). 
 4. Zapraszamy do wspólnotowego odmawiania różańca w naszym kościele parafialnym. W niedziele nabożeństwo różańcowe o godz. 15 30. W dni powszednie o godz. 17 30.
 5. W tym tygodniu o prowadzenie różańca w kościele prosimy:
 6. W poniedziałek dzieci z klas II
 7. We wtorek z klas III
 8. W środę z klas IV
 9. W czwartek z klas VII
 10. W piątek z klas VI
 11. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
 12. W poniedziałek św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.
 13. We wtorek o godz. 8 00 Msza Święta z okazji Uroczystości Patrona Szkoły Podstawowej Św. Jan Paweł II.
 14. We wtorek także święto patronalne Służby Zdrowia ku czci św. Łukasza Ewangelisty. Życzymy pracownikom Służby Zdrowia pochodzącym z naszej Parafii i pracującym w naszej Parafii wielu łask wyproszonych za wstawiennictwem Świętego Patrona oraz Matki Bożej Pocieszenia. We wtorek o godzinie 18 00 sprawowana będzie Msza Święta w intencji Służby Zdrowia.
 15. W środę o godz. 18 00 Nowenna i Msza Święta w intencjach nowennowych. 
 16. W czwartek wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera.
 17. W piątek o godz. 15 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. W piątek proponujemy także Adorację NS od godz. 19 00 do godz. 22 00.
 18. W sobotę Uroczystość św. Jana Pawła II Patrona Małopolski.O godz. 9 30 różaniec i spowiedź dla chorych. O godz. 10 00 Msza Święta dla chorych i ich opiekunów. Od przyszłej soboty Młodzież należąca do szkolnej Caritas będzie rozprowadzać na cmentarzu znicze.
 19. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Misyjny, składka na misje i początek tygodnia misyjnego.
 20. W przyszłą niedzielę wybory do Rad Duszpasterskich w Diecezji Tarnowskiej. W naszej Parafii zgłoszono 28 kandydatów, z których wybierzemy 10 osobową Radę Duszpasterską.
 21. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, dlatego prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich. Bardzo dziękuję za wczorajszą pracę na cmentarzu przy porządkowaniu pozostałości po wcześniejszych pracach remontowych. Dziękuję Panom Eugeniuszowi Jasnosowi, Stanisławowi Litwińskiemu, Kazimierzowi Jasnosowi, Tadeuszowi Hili i Ryszardowi Stali. Dziękuję Panom Kazimierzowi i Stanisławowi za nieodpłatne – jak zwykle – użyczenie koparki i samochodu ciężarowego.
 22. Możemy już składać kartki z wypominkami rocznymi lub listopadowymi. Kartki są do pobrania na stolikach z gazetami. Prosimy aby imiona i nazwiska zmarłych pisać wyraźnie, w pierwszym przypadku. Kartki z wypominkami przekazujemy kapłanom w zakrystii lub kancelarii.
 23. Bóg Zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. W tym tygodniu prace na dachu naszego kościoła trwały od poniedziałku do soboty. Skończono prace na mniejszej wieży i rozpoczęto na większej. Jest to trudny etap prac. 
 24. Zachęcamy do lektury prasy:

W GOŚCIU NIEDZIELNYM  płyta z serii Biblia Audio.

W  NIEDZIELI  (cena 10 zł), rewolucji nie będzie, po co Kościołowi diakonat stały?

W IDZIEMY, co zrobiliśmy ze świętym Janem Pawłem II?