1. Po Mszy Świętej o godz. 7 00 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 15 00 PROCESJA RÓŻAŃCOWA w intencji Ojczyzny. Przyjdźmy całymi rodzinami. Zapraszamy. O godz. 16 00 Msza Święta. Wychodząc z kościoła z koszyków na stolikach z gazetami zabierzmy cytaty z Dzienniczka św. Siostry Faustyny. Przeczytajmy. Może to jest Słowo, którego potrzebujemy. W czwartki od 5 października do 30 listopada odprawiane są Msze Święte Nowennowe w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach w intencji naszej Parafii (o żywą wiarę, Światło Ducha Świętego, potrzebne łaski w Ewangelizacji)  
 2. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17 30. W przyszłą niedzielę o godz. 15 30. Po Mszach Świętych Koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do oddania czci relikwiom św. Faustyny i św. Jana Pawła II. Zapraszamy do modlitwy całe rodziny. Otrzymamy obrazek z relikwią św. Faustyny oraz obrazem z Litanią do św. Jana Pawła II.  
 3. W tym tygodniu:
 4. W czwartek na różaniec zapraszamy uczniów klas VII w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 5. W piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. O godz. 11 00 Msza Święta w intencji Dyrekcji, Nauczycieli i wszystkich Pracowników naszej Szkoły z okazji Dnia Nauczyciela. Modlitwą obejmiemy także zmarłych Nauczycieli. O godz. 17 30 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
 6. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej odbędzie się akcja Ciastko do niedzielnej kawy, zorganizowana przez Dziewczęta z DSM i ich Mamy (Papieskie Kremówki).        
 7. Bóg Zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii na tacę i w kopertach.
 8. 29 września br., zakończyliśmy prace remontowe na dachu kościoła. Remontowi zostały poddane wszystkie połacie dachowe, rynny, spusty. Położono 5 ton nowej blachy miedzianej. Prace trwały 8 miesięcy. Bóg Zapłać. Pozostały nam do zrobienia daszki: nad drzwiami do dolnego kościoła, nad głównym wejściem oraz zadaszenie schodów do zakrystii. Chcemy podjąć te prace, aby doprowadzić prace blacharskie do końca.   
 9. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania w naszej Parafii Święceń Diakona Mateusza Pajora. Dziękuję Rodzinie, Orkiestrze…
 10. Dziękuję Paniom i Panom za zorganizowania spotkania z Seniorami i Chorymi. Bóg Zapłać wszystkim darczyńcom: Cukierni Tęgoborze, Spółdzielni Rolnik, Hurtowni Eldox. Dziękuję Pani Dyrektor Annie Turek za udostępnienie nam sali w Szkole. Bóg Zapłać.
 11. W czwartek 12 października, zapraszamy do kina Sokół w Nowym Sączu na film Błogosławiona, który przedstawia historię Natalii Tułasiewicz – jednej z dwóch świeckich kobiet spośród 108 Męczenników Polskich z czasu II Wojny Światowej. Błogosławiona Natalia Tułasiewicz jest Patronką Nauczycieli, dlatego w sposób szczególny zapraszamy nauczycieli z terenu naszej Parafii. Po filmie spotkanie z reżyserem. Film jest darmowy. Koszt przejazdu 15 zł. Wyjazd o godz. 15 45. Seans o godz. 17 00. 
 12. Zachęcamy do lektury prasy: Jest GOŚĆ NIEDZIELNY a w nim relacja ze święceń diakonatu, które miały miejsce w naszym kościele tydzień temu (relacja także w wersji elektronicznej na stronie TARNOWSKIEGO Gościa Niedzielnego). Jest GOŚĆ EXTRA w całości poświęcony MATCE BOŻEJ – MATKA UCZNIÓW. Znakomita lektura na miesiąc różańcowy (cena 14 zł). Jest NIEDZIELA i IDZIEMY.