1. Chrystus niezmiennie naucza, że najważniejszym przykazaniem jest przykazanie miłości Boga i bliźniego. Wszystkie nakazy i zakazy mają sens wtedy tylko, gdy są praktykowane w świetle przykazania miłości. Jest ono tak ważne, ponieważ jego wzorem jest miłość Boga do człowieka, która wyraziła się w oddaniu życia przez Jezusa dla naszego zbawienia.
  2. Witam w naszej Parafii Księdza Daniela Pietrykę, który zbiera dziś ofiary na tacę na nowo budujący się kościół w Parafii Trójcy Przenajświętszej w tarnowskiej dzielnicy Terlikówka. Dziękujemy za wygłoszone kazanie. 
  3. We wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych. Różaniec o godz. 17 30. Po nim Msza Święta. O prowadzenie ostatniego nabożeństwa różańcowego we wtorek prosimy dziewczęta z DSM.
  4. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych, dzień modlitwy za wstawiennictwem Wszystkich Świętych Pańskich. Przez ich wstawiennictwo będziemy polecać Bogu nas samych i naszych zmarłych. Msze Święte w kościele o godz. 7 00, godz. 9 00, godz. 11 00. Po południu na cmentarzu o godz. 13 30 procesja różańcowa z wypominkami. Po niej Msza Święta. Na cmentarzu przez cały dzień kwesta na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Na Mszy Świętej o godz. 14 00 składka z przeznaczeniem na utrzymanie naszego cmentarza parafialnego. O zebranie składki prosimy Radnych Rady Duszpasterskiej.
  5. W czwartek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). W tym dniu polecamy Bogu w modlitwie wszystkich zmarłych. Msze Święte w kościele o godz. 6 30, godz. 9 00, godz. 11 i godz. 18 00. Pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną różaniec z wypominkami. Pragniemy przyjść z pomocą duszom naszych drogich zmarłych przez wypominki. Przez cały listopad będą tzw. wypominki listopadowe (różaniec w wypominkami o godz. 17 30. W niedziele o godz. 15 30). Natomiast wypominki roczne będą w każdą niedzielę przed wszystkimi Mszami Świętymi (z wyjątkiem lipca i sierpnia). Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych. Wyrazimy przez nią naszą wdzięczność tym, którzy już odeszli do wieczności. Módlmy się za zmarłych by i kiedyś o nas pamiętano. Ze stolików z gazetami można jeszcze zabrać kartki wypominkowe. 
  6. W tym tygodniu w liturgii pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota listopada wraz z odpowiednimi nabożeństwami. W pierwszy czwartek o godz. 17 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w intencji powołań. W pierwszy piątek Msze Święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6 30 i godz. 18 00. O godz. 8 00 Msza Święta w intencji Koła Łowieckiego ŁOŚ z racji wspomnienia Patrona św. Huberta. Stąd całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy w pierwszy piątek o godz. 9 00. O godz. 8 00 wyjazd do chorych (ks. Marian, ks. Paweł). O godz. 9 00 ks. Proboszcz. Proszę by całodzienną adorację podjął w tym dniu Apostolat Matki Bożej Pielgrzymującej. W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17 00. Stąd różaniec z wypominkami w pierwszą sobotę o godz. 7 00.        
  7. Bóg Zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Panu Andrzejowi Pajorowi za ofiarowanie do kościoła i na groby kapłanów pięknych chryzantem. Bóg Zapłać.
  8. W sobotę na godz. 10 00 zapraszamy na spotkanie dziewczynki z klas II i III, które chcą należeć do DSM.
  9. W niedzielę 5 listopada o godz. 14 00 na terenie byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego Auchwitz – Birkenau organizowana jest Droga Krzyżowa. Zapraszamy do wyjazdu i modlitwy o pokój w tym czasie ciągle nowych konfliktów i wojen, pogardy ludzkiego życia. Po Drodze Krzyżowej Msza Święta. Wyjazd o godz. 10 00. Zapisy w zakrystii. Koszt przejazdu 50 zł. Gdy będą chętni to pojedziemy.
  10. Od dzisiaj w zakrystii możemy zamawiać Msze Święte na 2024 rok.
  11. Zmarł Stanisław Kmiecik z Jodłowca. Pogrzeb we wtorek. Wprowadzenie o godz. 13 30. Msza Święta pogrzebowa o godz. 14 00. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.