1. Nabożeństwa Różańcowe będą w dni powszednie o godz. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału przy zachowaniu środków ostrożności, także do odmawiania w domu we wspólnocie rodzinnej.
  2. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przypominamy o uporządkowaniu grobów naszych bliskich. Kartki na wypominki są na stoliku. Imiona i nazwiska zmarłych piszemy w mianowniku np. Jan Kowalski.
  3. Bardzo proszę w tym czasie skorzystać ze spowiedzi, aby w stanie łaski przyjść ze skuteczną pomocą naszym bliskim zmarłym przez zyskanie odpustu za zmarłych od 1 do 8 listopada. Nie organizujemy specjalnej spowiedzi bo w naszej parafii jest tyle okazji do spowiedzi przed i w trakcie każdego nabożeństwa. Przyjezdnych prosimy na Msze św. i nabożeństwa w tym tygodniu. Bardzo proszę także stosować się do wszelkich wskazań służb sanitarnych dotyczących kościoła i pobytu na cmentarzu. Proszę rozłożyć naszą obecność na cmentarzach na całą oktawę modlitw za zmarłych.
  4. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w kościele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Po południu o godz. 13.30 będzie Msza św. z kazaniem, wypominki oraz procesja połączona z różańcem za zmarłych, którzy spoczywają na naszym cmentarzu.
  5. W przyszłym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca listopada. Wyjazdu do chorych ze względu na sytuacje epidemiczną nie będzie. W dzień zaduszny tzn. w poniedziałek porządek Mszy św. niedzielny. Wszystkie Msze św. będą na cmentarzu o ile pozwoli na to pogoda.
  6. Bóg zapłać za zeszło niedzielne ofiary.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dzisiaj do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra.
  8. W naszej wspólnocie parafialnej w tym tygodniu pożegnaliśmy + Bronisława Orzeł oraz Jana Skórnóg.