1. Dzisiaj o godz. 15.30 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy. Dzieci, które pisały przez cały miesiąc listy do Maryi niech je przyniosą na katechezę. Dziękujemy za udział w różańcu. Dziękujemy rodzicom za przywożenie dzieci na nabożeństwa.
 2. W liturgii Kościoła:
 3. W poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o godz. 7, 9, 11. Po południu o godz. 13.30 procesja na cmentarzu z modlitwą różańcową za zmarłych. Po niej około godz. 14.15 Msza Święta w kaplicy cmentarnej. O godz. 20.00 (na cmentarzu) Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na wspólną modlitwę różańcową w intencji zmarłych. W Uroczystość Wszystkich Świętych będą prowadzone dwie kwesty. Pierwsza na utrzymanie naszego cmentarza parafialnego. Druga na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
 4. Wtorek. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte, w kościele, o 6.30, 9.00. O godz. 11.00 Msza Święta w kaplicy cmentarnej. O 16.30,w kościele, różaniec z wypominkami za zmarłych. O godz. 17.00 Msza Święta.
 5. W środę pogrzeb ŚP Antoniego Chochlińskiego. O godz. 13.30 wprowadzenie. O godz. 14.00 Msza Święta Pogrzebowa. O godz. 16.30 różaniec z wypominkami za zmarłych. O 17.00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia oraz Nabożeństwo do św. Józefa. Zapraszamy wszystkich, szczególnie mężczyzn (ojców rodzin, także wszystkich, którym patronuje św. Józef).
 6. W tym tygodniu przypada 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca.
 7. Pierwszy czwartek miesiąca. Wspomnienie św. Karola Boromeusza bp. Od godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.30 Różaniec za zmarłych. O godz. 17.00 Msza Święta.
 8. Pierwszy Piątek miesiąca. Od godz. 14.00 udamy się z posługą sakramentalną do chorych. O godz. 16.30 różaniec za zmarłych z wypominkami. O godz. 17.00 Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.
 9. Pierwsza Sobota. O godz. 7.00 Różaniec z wypominkami za zmarłych. O godz. 16.00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. W jego ramach różaniec wynagradzający. W niedziele listopada różaniec z wypominkami będzie o godz. 15.30.
 10. Caritas ze Żmiącej dziękuje za ofiary które w ubiegłą niedzielę zbierał na chorą Patrycję Tokarz ze Żmiącej
 11. Tygodniki katolickie: GOŚĆ NIEDZIELNY. W nim warto przeczytać m.in. o Litanii do Wszystkich Świętych. Wymieniamy w niej często egzotyczne imiona – dowiedzmy się kim były osoby, które je nosiły. NIEDZIELA. Polisa na życie wieczne – o sposobach przychodzenia z pomocą duszom czyśćcowym. IDZIEMY. Prawda o czyśćcu oraz Piąte nowe zawołanie w Litanii do św. Józefa brzmi: Patron wygnańców. Dlaczego określamy św. Józefa tym mianem?
 12. Kartki na wypominki są wyłożone koło gazet. Możemy je składać u księży lub w zakrystii.
 13. Przyłączamy się do apeli służb sanitarnych o potrzebie noszenia maseczek i w kościele i na cmentarzu.
 14. Konserwator restaurujący starą kapliczkę na posesji Rodziny Dumana, Bilsko 5, poszukuje archiwalnych fotografii przedstawiających tę kapliczkę w celu rekonstrukcji płaskorzeźb.
 15. 28 października, w wieku 72 lat, zmarł ŚP Marian Sromek.