1. Pierwsza niedziela miesiąca to niedziela adoracyjna. Po zakończeniu Mszy Świętej zatrzymajmy się na chwilę adoracji Najświętszego Sakramentu.
 2. W listopadzie zapraszamy do wspólnotowej modlitwy w intencji zmarłych.W dni powszednie różaniec w wypominkami o godz. 16 30. W niedziele o godz. 15 30.
 3. W tygodniu w liturgii Kościoła:
 4. W środę Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie. O godz. 17 00 Nowenna i Msza Święta w intencjach nowennowych.
 5. W czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
 6. W piątek wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa. Narodowe Święto Niepodległości. Nie ma w tym dniu postu. Gminne Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości w Michalczowej. O godz. 9 00 w Michalczowej Msza Święta w intencji Ojczyzny. W naszej Parafii będziemy modlili się w intencji Ojczyzny na Mszach Świętych o godz. 6 30 i godz. 17 00.
 7. W sobotę wspomnienie św. Jozafata, bpa i męczennika.
 8. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Ubogich. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie. Ponadto w naszej parafii zmiana tajemnic różańcowych i składka inwestycyjna. 
 9. Bóg Zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Przypominamy że zgodnie z regulaminem naszego cmentarza po 20 latach opłata za grób powinna zostać odnowiona. Chryzantem nie wrzucamy do boksów, lecz składamy na przygotowanym obok miejscu.Bardzo dziękuję Panu Eugeniuszowi Jasnosowi za ciągłą troskę o nasz cmentarz parafialny.
 10. Dokończyliśmy pracę przy gablotach na vota. Odnowione, oświetlone tworzą klimat do modlitwy przy obrazie Matki Bożej. Jest też miejsce na nowe vota dla Matki Bożej.
 11. Od dzisiaj w zakrystii możemy zamawiać Msze Święte na 2023 rok.
 12. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM warto zwrócić uwagę na temat, który dotyczy każdego z nas – różne oblicza samotności. Co proponuje Kościół ludziom samotnym, których coraz więcej? W IDZIEMY: Kościół wobec samobójstw. Ojciec Jacek Salij Sens śmierci.