1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, ofiary złożone do puszki są przeznaczone na KOŚCIÓŁ W POTRZEBIE.
  2. W tygodniu zapraszamy do wspólnotowej modlitwy w intencji zmarłych.W dni powszednie różaniec w wypominkami:w poniedziałek i wtorek po Mszy Świętej o 6 30. Od środy do soboty o godz. 16 30. W niedziele o godz. 15 30.
  3. W środę o godz. 17 00 Nowenna i Msza, Święta w intencjach nowennowych. O godzinie 17 45 wyjazd do kina Sokół w Nowym Sączu na film PROROK. To sensacyjny dramat historyczny, który opowiada historię Prymasa Polski Kardynała Stefana Wyszyńskiego po 1956 roku, który po trzech latach internowania przez władze komunistyczne ponownie staje na czele Kościoła w Polsce. Premiera miała miejsce w ostatni piątek. Seans o godz. 18 45. Czas trwania 2 godziny. Bilet i przejazd 25 zł. Zapraszamy.
  4. W czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  5. W piątek wspomnienie błog. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. O godz. 15 00 Koronka do Bożego Miłosierdzia Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16 30.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Uroczystość ta kończy kolejny rok liturgiczny. Będziemy gościć w naszej Parafii ks. Daniela Pietrykę Proboszcza Parafii Świętej Trójcy w Tarnowie, który wygłosi okolicznościowe kazanie i zbierze składkę na budujący się kościół. Na mocy decyzji Biskupa Tarnowskiego jesteśmy patronami tej budowy.
  7. Bóg Zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
  8. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM ostatnia już płyta z cyklu Biblia Audio a na niej księgi Nowego Testamentu: Apokalipsa św. Jana oraz Listy Apostolskie.