1. W naszej Parafii odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia oraz Wizytacja Kanoniczna, którą od piątku przeprowadza Ks. Bp Stanisław Salaterski. Po południu o godz. 15.00 Msza Święta dożynkowa, której będzie przewodniczył Ksiądz Biskup.
  2. W środę: Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji tarnowskiej. Po każdej Mszy Świętej w tym dniu poświęcenie ziarna siewnego. O godz. 18.00 Nowenna do MB Pocieszenia. Pół godziny wcześniej różaniec prowadzony przez Apostolstwo Matki Bożej  Pielgrzymującej.
  3. W piątek o 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia
  4. W sobotę: o godz. 9.00 zbiórka ministrantów i aspirantów.
  5. Do nabycia w zakrystii obrazy Matki Bożej Pocieszenia we wszystkich formatach.
  6. Na stolikach przy wyjściu z kościoła: Gość Niedzielny, w którym przeczytamy m.in. Eucharystia ocali świat. Pat graniczny – co się dzieje na granicy z Białorusią. Depresja – choroba, z której na pewno można wyjść.. Jest także już dostępny Gość Niedzielny Ekstra poświęcony nowym błogosławionym Stefanowi Kardynałowi Wyszyńskiemu oraz Matce Elżbiecie Róży Czackiej. Znakomite teksty. Znakomite wydania. Pamiątka beatyfikacji, która już za tydzień.
  7. Do nabycia także w cenie 23 złotych kalendarze rolników na 2022 rok.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Helena Jasnos.
  9. Intencje Mszy Świętych w gablocie i na naszej stronie internetowej.
Kategorie: Aktualności