1. Komunikat Biskupa Tarnowskiego z okazji jubileuszu 200-lecia Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
 2. Przeżywamy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W ubiegłą niedzielę na rzecz uchodźców z Afganistanu złożyliśmy do puszki 610 zł. Bóg Zapłać. Zgodnie z uchwałą KEP przeprowadzane jest dziś w kościołach całej Polski badanie niedzielnych praktyk religijnych.
 3. W poniedziałek: Św. Wincentego a Paulo, założyciela Zgromadzenia Księży Misjonarzy i Sióstr Szarytek.
 4. We wtorek: Świętego Wacława
 5. W środę: Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała, o godz. 17 30 Różaniec. O godz. 18 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. 
 6. W czwartek: wspomnienie św. Hieronima. Na Mszę Świętą o godz. 18 00 i spotkanie zapraszamy Młodzież klas VIII, przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 7. W piątek: św. Teresę od Dzieciątka Jezus. Po Mszy Świętej wieczornej zbiórka lektorów.
 8. W sobotę Świętych Aniołów Stróżów
 9. We wczorajszym spotkaniu DSM uczestniczyło 25 dziewcząt. Spotkania  prowadziła Pani Celina Kołodziej. Bardzo dziękujemy.
 10. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota października. Spowiedź przed pierwszym piątkiem w środę i czwartek od godz. 17 00. W piątek od godz. 16 00. Do chorych udamy się od godz. 14 00. W pierwszą sobotę Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 16 00. O 17 00 Msza Święta niedzielna.
 11. W piątek rozpoczynamy Nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do wspólnotowego odmawiania różańca zarówno w domach – rodzinnie przed obrazem Matki Bożej Pocieszenia. Jak i w kościele we wspólnocie parafialnej. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17 00. W niedzielę o godz. 15 30. Po Nabożeństwach różańcowych Msza Święta. Do kościoła na różaniec zapraszamy dzieci, szczególnie te z klas III, przygotowujące się do I Komunii Świętej. Młodzież z klas VIII, przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Aby zachęcić dzieci do wytrwałego odmawiania różańca i regularnego uczestnictwa w nabożeństwach przygotowaliśmy propozycję w postaci Listu do Maryi. Będziemy przez cały październik tworzyć szczególny  list adresowany do Matki Bożej. W każdym kolejnym dniu dzieci będą otrzymywać kolorowe fragmenty tego listu, który na koniec stanie się modlitwą przesłaną Maryi do nieba.   
 12. W minionym tygodniu została przeprowadzony przegląd i konserwacja piecy gazowych przed sezonem grzewczym.
 13. W najnowszym Małym Gościu Niedzielnym podstawka pod kubek oraz tekst o nabożeństwie pierwszych sobót miesiąca i jak wygląda nauka w ośrodku dla niewidomych dzieci w Laskach pod Warszawą, założonym przez błog. Matkę Różę Czacką.